İngilizce Atölyesi

Çocukların dil gelişiminde Türkçe’yi ve İngilizce’yi eğlenceli etkinliklerle hedeflenen düzeyde öğrenebilmesi, telaffuz edebilmesi için kolay ve kalıcı bir eğitim sunuyoruz.

Tıklayınız

Sanat Atölyesi

Geleceğin sanatçıları bu atölyede! Çocukların; renkli kâğıtlar, sağlıklı boya malzemelerle sanatsal yaratıcılıklarının ve hayal gücünün gelişmesini sağlıyoruz.

Tıklayınız

Matematik Atölyesi

Eğlenceli matematik atölyemizde çeşitli malzemeleri kullanarak;  sayma, boyut algılama, geometrik nesneleri keşfetme gibi aktiviteler yaparak çocukların soyut ve somut matematiksel becerisini geliştiriyoruz.

Tıklayınız

Fen ve Doğa Atölyesi

İnsan, doğadaki canlı ve cansızlar, çeşitli araçların hayatın içindeki davranışlarını incelediğimiz bu atölye ile çocukların, algı ve keşfetme gücünü açığa çıkararak yaşamı öğrenmelerini sağlıyoruz.

Tıklayınız

Bilgisayar ve Teknoloji Atölyesi

Bilişsel ve Psiko-motor Alanı kapsayan bu atölyede akıllı tahta destekli görsel ve duysal eğitimle birlikte çocukların bilişsel gelişimi destekleyecek interaktif çalışmalar uygulamaktayız.

Tıklayın

Drama Atölyesi

Bu atölyede çocukların oyuncaklar ve çeşitli materyallerle duygularını canlandırarak arkadaşları ile uyum içerisinde, kendilerini doğru ve özgür şekilde ifade etme becerilerini geliştiriyoruz.

Tıklayın

Müzik Atölyesi

Farklı müzik aletleri ve çeşitli vuruşlardan çıkan seslerle bu atölyemizde çocukların ritim duygusunun gelişmesini, dans ve hareketleri müzikle senkronize olarak gerçekleştirmesini ve müzikle pozitif bir bağ kurmasını sağlıyoruz.

Tıklayın